Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków (1937) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Snow White and the Seven Dwarfs
Czas trwania:
83 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków Lektor PL film za darmo online "Dawno, dawno temu ..." tak rozpoczyna się czarowna baśń o ślicznej Królewnie Śnieżce, której beztroskie życie zmieniło się za sprawą złej macochy - czarownicy. Zazdrosna o urodę dziewczynki - magiczne zwierciadełko uznało Śnieżkę za najpiękniejszą na świecie - postanawia się jej pozbyć raz na zawsze. Porzucona w dzikim lesie, Śnieżka trafia do chatki siedmiu krasnoludków: Mędrka, Gapcia, Śpioszka, Wesołka, Nieśmiałka, Gburka i Apsika - najbardziej uroczych postaci jakie można sobie wyobrazić. Bawią się, śpiewają, śmieją się i gwiżdżą nawet w czasie ciężkiej pracy w kopalni. Wszyscy razem wiodą szczęśliwy żywot do czasu, gdy tajemnicza starucha podstępnie częstuje Śnieżkę zatrutym jabłkiem... ale nie bójcie się - jak to w bajkach bywa, wszystko kończy się dobrze!

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
  • Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków online
  • Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków za darmo
  • Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków Lektor PL
  • Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków Lektor PL online
  • Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków oglądaj
  • Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków Lektor PL bez limitów
  • Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.