Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Król Lew 3: Hakuna Matata

Król Lew 3: Hakuna Matata (2004) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Lion King 1½
Czas trwania:
77 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Król Lew 3: Hakuna Matata Lektor PL film za darmo online Dzięki tej przygodowej komedii dowiecie się, skąd pochodzą Timon i Pumba, jak się spotkali i jak pomogli Simbie uratować Serengeti. Dzięki tej historii zrozumiecie najważniejsze wydarzenia znane z "Króla Lwa", które wyglądają nieco inaczej, kiedy patrzy się na nie z perspektywy dwójki wesołych przyjaciół - jak na przykład scena, w której król Mufasa przedstawia swoim poddanym małego Simbę. Wystarczy rzec, że podczas tej podniosłej chwili, gdy wszystkie zwierzęta składały pokłon swemu nowemu władcy, stało się coś zupełnie nieoczekiwanego. Przygotujcie się na zabawę naprawdę królewskiego formatu razem z wszystkimi ulubieńcami, Timonem i Pumbą, a także dwójką nowych bohaterów - mamą Timona i wujkiem Maksem.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Król Lew 3: Hakuna Matata
  • Król Lew 3: Hakuna Matata online
  • Król Lew 3: Hakuna Matata za darmo
  • Król Lew 3: Hakuna Matata Lektor PL
  • Król Lew 3: Hakuna Matata Lektor PL online
  • Król Lew 3: Hakuna Matata oglądaj
  • Król Lew 3: Hakuna Matata Lektor PL bez limitów
  • Król Lew 3: Hakuna Matata bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Król Lew 3: Hakuna Matata online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.