Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Król Lew 2: Czas Simby

Król Lew 2: Czas Simby (1998) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Lion King II: Simba's Pride
Czas trwania:
81 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Król Lew 2: Czas Simby Lektor PL film za darmo online Doświadcz potęgi "upendi" czyli "miłości" i zobacz, jak córka Simby - niesforna Kiara - szuka przygód, uciekając przed czujnym wzrokiem ojca oraz jego wiernych przyjaciół Timona i Pumby. Kiedy Kiara spotyka Kovu, następcę Skazy, mimo nienawiści dzielącej oba stada pomiędzy małymi lwiątkami zawiązuje się nić przyjaźni. Szukając swego miejsca w odwiecznym kręgu życia Kiara i Kovu zakochują się w sobie i odkrywają, że ich przeznaczeniem jest zjednoczenie stad i zaprowadzenie pokoju w lwim królestwie. Zapierająca dech w piersiach animacja, czarujące piosenki oraz wzruszająca fabuła sprawią, że "Król Lew 2: Czas Simby" zachwyci widzów w każdym wieku!

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Król Lew 2: Czas Simby
  • Król Lew 2: Czas Simby online
  • Król Lew 2: Czas Simby za darmo
  • Król Lew 2: Czas Simby Lektor PL
  • Król Lew 2: Czas Simby Lektor PL online
  • Król Lew 2: Czas Simby oglądaj
  • Król Lew 2: Czas Simby Lektor PL bez limitów
  • Król Lew 2: Czas Simby bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Król Lew 2: Czas Simby online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.