Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Krew: Ostatni wampir

Krew: Ostatni wampir (2009) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Blood: The Last Vampire
Czas trwania:
91 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Krew: Ostatni wampir Lektor PL film za darmo online Saya (Ji-hyun Jun), uczennica liceum w amerykańskiej bazie wojskowej w Tokio, jest w połowie wampirzycą, a w połowie człowiekiem. Współpracuje z tajną agencją tropiącą demony. Od wielu lat, pragnieniem Sayi jest zemsta na Onigen (KoyukiKoyuki), potężnym demonie który zmordował jej ojca. Teraz Onigen poluje na Alice Mckee (Allison Miller), córkę generała bazy. Gdy jej ojciec zostaje zamordowany, dziewczyna prosi wampirzycę o pomoc. Wraz z Sayą łączą siły, by ostatecznie pokonać okrutną Onigen.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Krew: Ostatni wampir
  • Krew: Ostatni wampir online
  • Krew: Ostatni wampir za darmo
  • Krew: Ostatni wampir Lektor PL
  • Krew: Ostatni wampir Lektor PL online
  • Krew: Ostatni wampir oglądaj
  • Krew: Ostatni wampir Lektor PL bez limitów
  • Krew: Ostatni wampir bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Krew: Ostatni wampir online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.