Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Kot w ścianie

Kot w ścianie (2020) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Cat in the Wall
Czas trwania:
91 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Kot w ścianie Lektor PL film za darmo online Wielokulturowa dzielnica Londynu. Pochodząca z Bułgarii Irina (Irina Atanasova) mieszka z synem na osiedlu komunalnym. Kobieta stara się wybić jako architektka i nie chce korzystać z przywilejów socjalnych. Gardzi też ludźmi, którzy żyją na koszt państwa. Jednak histeria związana z brexitem i plany gentryfikacji okolicy wywierają presję na społeczność, która od dziesięciu lat żyła w spokoju. Nagle zagubiony kot staje się katalizatorem poważnego konfliktu między sąsiadami.Interesujące spojrzenie na brytyjskie społeczeństwo i jego ogromne podziały, które brexit wyostrzył jeszcze bardziej.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Kot w ścianie
  • Kot w ścianie online
  • Kot w ścianie za darmo
  • Kot w ścianie Lektor PL
  • Kot w ścianie Lektor PL online
  • Kot w ścianie oglądaj
  • Kot w ścianie Lektor PL bez limitów
  • Kot w ścianie bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Kot w ścianie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.