Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Kopciuszek. Historia prawdziwa
9116 wyświetleń

Kopciuszek. Historia prawdziwa

(2018) Dubbing PL

Czas trwania:
87 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 5/5

Opis:
Po przybyciu na królewski bal, Kopciuszek i jej przyjaciele odkrywają sekret. Okazuje się, że prawdziwy książę został zamieniony w mysz, a jego miejsce na dworze zajął oszust, kontrolowany przez podstępną wiedźmę. Aby uratować księcia i pokonać siły zła, Kopciuszek uda się w niezwykłą, zaczarowaną podróż. Wspierana przez wiernych towarzyszy, trzy myszki i rezolutną czarodziejkę, dzielna bohaterka zrobi wszystko, by przywrócić ład w królestwie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Kopciuszek. Historia prawdziwa
  • Kopciuszek. Historia prawdziwa online
  • Kopciuszek. Historia prawdziwa za darmo
  • Kopciuszek. Historia prawdziwa Dubbing PL
  • Kopciuszek. Historia prawdziwa Dubbing PL online
  • Kopciuszek. Historia prawdziwa oglądaj
  • Kopciuszek. Hi
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Kopciuszek. Historia prawdziwa online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.