Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Kopciuszek

Kopciuszek (2011) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Aschenputtel - Cinderella
Czas trwania:
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Kopciuszek Lektor PL film za darmo online Kopciuszek (Aylin Tezel) mieszka u swojej macochy (Barbara Auer). Ta jednak traktuje ją jak służącą. Tymczasem w królestwie organizowany jest bal. Młody książę (Florian Bartholomäi) ma na nim wybrać swoją przyszłą żonę. Wśród potencjalnych kandydatek znajduje się Annabella (Pheline Roggan), przyrodnia siostra Kopciuszka. Macocha wierzy, że książę wybierze właśnie jej córkę. Mimo wielu zadań do wykonania, Kopciuszkowi udaje się przyjść na bal. Książę zakochuje się w niej. Uciekając przed macochą, Kopciuszek gubi pantofelek. Książę postanawia odnaleźć dziewczynę, na którą pasuje zagubiony but.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Kopciuszek
  • Kopciuszek online
  • Kopciuszek za darmo
  • Kopciuszek Lektor PL
  • Kopciuszek Lektor PL online
  • Kopciuszek oglądaj
  • Kopciuszek Lektor PL bez limitów
  • Kopciuszek bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Kopciuszek online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.