Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Kobieta w klatce

Kobieta w klatce (2013) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Keeper of Lost Causes - Kvinden i buret - Department Q: The Keeper of Lost Causes
Czas trwania:
100 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Kobieta w klatce Lektor PL film za darmo online Detektyw Carl Mørck dochodzi do siebie po nieudanej akcji, w której zginęli jego dwaj najbliżsi współpracownicy, a on został ranny. Po rekonwalescencji szef przydziela mu departament Q, utworzony w celu zamknięcia spraw niewyjaśnionych zbrodni. Carl dostaje do pomocy młodego policjanta, Assada. Zadaniem Mørcka ma być praca biurowa, lecz detektyw nie zamierza jej wykonywać. Zwraca uwagę na domniemane samobójstwo Merete Lynggaard. Młoda parlamentarzystka przed pięcioma laty wyskoczyła za burtę promu, zostawiając na pokładzie upośledzonego brata.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Kobieta w klatce
  • Kobieta w klatce online
  • Kobieta w klatce za darmo
  • Kobieta w klatce Lektor PL
  • Kobieta w klatce Lektor PL online
  • Kobieta w klatce oglądaj
  • Kobieta w klatce Lektor PL bez limitów
  • Kobieta w klatce bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Kobieta w klatce online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.