Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Klątwa z Salem

Klątwa z Salem (2011) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
A Haunting in Salem
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Klątwa z Salem Lektor PL film za darmo online Sześćdziesiąt lat temu pewien szeryf oblewając cały swój dom benzyną, chciał spalić ciała martwych członków swojej rodziny. Udaremniły mu to niewidzialne siły... Po latach krewni szeryfa Wayne'a Downsa wprowadzają się do tego samego domu. Jedno z ich dzieci wspomina krążącą w okolicy legendę dotyczącą wydarzeń sprzed 60 lat, jednak Wayne lekceważy tę opowieść. Tego samego wieczoru, podczas koszenia trawy, dozorca natrafia na nagrobną płytę. Czy tragiczna historia po latach zatoczy koło? Przerażająca historia oparta na prawdzdziwych wydarzeniach...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Klątwa z Salem
  • Klątwa z Salem online
  • Klątwa z Salem za darmo
  • Klątwa z Salem Lektor PL
  • Klątwa z Salem Lektor PL online
  • Klątwa z Salem oglądaj
  • Klątwa z Salem Lektor PL bez limitów
  • Klątwa z Salem bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Klątwa z Salem online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.