Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Kill Chain: The Cyber War on America's Elections

Kill Chain: The Cyber War on America's Elections (2020) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Kill Chain: The Cyber War on America's Elections
Czas trwania:
91 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Kill Chain: The Cyber War on America's Elections Lektor PL film za darmo online Dokument porusza niezwykle istotną kwestię, czyli bezpieczeństwo technologii, używanej przez Stany Zjednoczone podczas wyborów. Twórcy w drobiazgowy sposób ukazują słabość zabezpieczeń elektronicznych systemów głosowania. Odwołują się do wyborów w 2016 roku i wskazują, że i podczas kolejnych istnieje podobne zagrożenie. Nie jest wykluczone, że takie złośliwe oprogramowanie zostało już skonstruowane i może wpływać na karty do głosowania oraz listy rejestracyjne wyborców. To realna groźba, ponieważ coraz więcej obwodów korzysta z elektronicznych urządzeń. Możliwe, że ataki, które obecnie wydają się ze sobą niezwiązane, to element "łańcucha zabójstw". Oznacza to, że opłacani przez obcy kraj hakerzy metodami cybernetycznymi, a nie militarnymi, stawiają pod znakiem zapytania funkcjonowanie systemu jako demokratycznego. W filmie głos oddano najważniejszym osobom zajmującym się bezpieczeństwem wyborczym. Wypowiedzą się także senatorowie obu partii, dla których ochrona głosów obywateli jest priorytetem. Twórcy przedstawią również postać Harriego Hurstiego - fińskiego hakera, eksperta od elektronicznych niebezpieczeństw, na jakie narażone są wybory.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Kill Chain: The Cyber War on America's Elections
  • Kill Chain: The Cyber War on America's Elections online
  • Kill Chain: The Cyber War on America's Elections za darmo
  • Kill Chain: The Cyber War on America's Elections Lektor PL
  • Kill Chain: The Cyber War on America's Elections Lektor PL online
  • Kill Chain: The Cyber War on America's Elections oglądaj
  • Kill Chain: The Cyber War on America's Elections Lektor PL bez limitów
  • Kill Chain: The Cyber War on America's Elections bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Kill Chain: The Cyber War on America's Elections online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.