Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Katie Fforde: Taniec na Broadwayu
2809 wyświetleń

Katie Fforde: Taniec na Broadwayu (2016) Lektor PL
Czas trwania:
88 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Oglądaj Katie Fforde: Taniec na Broadwayu Lektor PL film za darmo online Tancerka Skye Rhodan (Min-Khai Phan-Thi) odniosła znaczne sukcesy na Broadwayu. Niespodziewanie przestano jednak zapraszać ją na castingi. Zdeterminowana kobieta zatrudnia owdowiałego Michaela (Thomas Unger), pianistę, który ma jej akompaniować podczas ćwiczeń. Michael przyjeżdża ze swoimi córkami do malowniczego miasteczka Poughkeepsie. Wspólne próby sprawiają, że Skye i Michael spędzają ze sobą dużo czasu i powoli stają się sobie coraz bliżsi.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Katie Fforde: Taniec na Broadwayu
  • Katie Fforde: Taniec na Broadwayu online
  • Katie Fforde: Taniec na Broadwayu za darmo
  • Katie Fforde: Taniec na Broadwayu Lektor PL
  • Katie Fforde: Taniec na Broadwayu Lektor PL online
  • Katie Fforde: Taniec na Broadwayu oglądaj
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Katie Fforde: Taniec na Broadwayu online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.