Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie

Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie (2011) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Captain America: The First Avenger
Czas trwania:
124 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie Lektor PL film za darmo online Kapitan Ameryka to pierwsza postać stworzona przez Marvel Comics. Steve (Chris Evans) przed wojną był studentem sztuki, który w 1940 r. postanowił zaciągnąć się do wojska. Nie został przyjęty z powodu słabego zdrowia, ale dostał propozycję uczestniczenia w tajnym eksperymencie. Został poddany terapii, która zwiększyła jego inteligencję i siłę. Przemienił się w superbohatera nazwanego Kapitan Ameryka. Zostaje wysłany do walki z nazistami, a jego największym wrogiem jest Red Skull (Hugo Weaving). [opis dystrybutora dvd]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie
  • Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie online
  • Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie za darmo
  • Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie Lektor PL
  • Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie Lektor PL online
  • Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie oglądaj
  • Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie Lektor PL bez limitów
  • Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Kapitan Ameryka: Pierwsze Starcie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.