Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Kamień przeznaczenia

Kamień przeznaczenia (2008) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Stone of Destiny
Czas trwania:
96 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Kamień przeznaczenia Lektor PL film za darmo online "Stone of Destiny" to film bazujący na prawdziwej historii. Opowiada on o losach Ian'a Hamiltona (Charlie Cox) - odznaczonego nacjonalisty, który odzyskał szkocką dumę. W 1950 roku, śmiało napadł z grupką studentów na Brytanię aby ukraść im Kamień ze Scone, który był kamieniem koronacyjnym odebranym z rąk szkockich. W czasie wywożenia , kamień rozpadł się na pół. Obie połówki ukryto z zamiarem późniejszego zabrania do kraju. Nie było to jednak takie łatwe... [filmweb.pl]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Kamień przeznaczenia
  • Kamień przeznaczenia online
  • Kamień przeznaczenia za darmo
  • Kamień przeznaczenia Lektor PL
  • Kamień przeznaczenia Lektor PL online
  • Kamień przeznaczenia oglądaj
  • Kamień przeznaczenia Lektor PL bez limitów
  • Kamień przeznaczenia bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Kamień przeznaczenia online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.