Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Kalosze szczęścia

Kalosze szczęścia (2018) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Die Galoschen des Glücks - The Galoshes of Happiness
Czas trwania:
0 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Kalosze szczęścia Lektor PL film za darmo online Cała służba pałacowa przygotowuje się na przyjazd kapryśnej księżniczki Aurory (Josefine Voss), więc wszystkie szczegóły powitalnej uroczystości muszą być najdokładniej przygotowane i sprawdzone. Do rezydencji monarchy przybywają dwie wróżki - Wróżka Szczęścia (Inka Friedrich) i Wróżka Trosk (Annette Frier), które podają się za gosposie. Posiadają one niezwykły magiczny przedmiot - szczęścia, dzięki którym można spełniać swoje marzenia. Zaczarowane obuwie wpada w ręce młodego Johanna, który pracuje w pałacu jako pomoc kuchenna.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Kalosze szczęścia
  • Kalosze szczęścia online
  • Kalosze szczęścia za darmo
  • Kalosze szczęścia Lektor PL
  • Kalosze szczęścia Lektor PL online
  • Kalosze szczęścia oglądaj
  • Kalosze szczęścia Lektor PL bez limitów
  • Kalosze szczęścia bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Kalosze szczęścia online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.