Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Jutro wstanie nowy dzień

Jutro wstanie nowy dzień (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Domani è un altro giorno - Tomorrow's a New Day
Czas trwania:
101 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Jutro wstanie nowy dzień Lektor PL film za darmo online Tommaso (Valerio Mastandrea) i Giuliano (Marco Giallini), mimo wielu różnic, przyjaźnią się od blisko trzydziestu lat. Pierwszy z nich jest nauczycielem i mieszka w Kanadzie, drugi zaś mieszka w Rzymie, pracując jako aktor. Tommaso jest bardzo nieśmiały, Giuliano z kolei uwielbia przebywać wśród ludzi. Kiedy dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory, postanawia walczyć, ale zniechęcony niepowodzeniami, rezygnuje z leczenia po roku. Tommaso powraca do Rzymu, aby pomóc przyjacielowi znieść ten trudny czas. Poruszająca opowieść o przygotowywaniu się do śmierci i pożegnaniach.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Jutro wstanie nowy dzień
  • Jutro wstanie nowy dzień online
  • Jutro wstanie nowy dzień za darmo
  • Jutro wstanie nowy dzień Lektor PL
  • Jutro wstanie nowy dzień Lektor PL online
  • Jutro wstanie nowy dzień oglądaj
  • Jutro wstanie nowy dzień Lektor PL bez limitów
  • Jutro wstanie nowy dzień bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Jutro wstanie nowy dzień online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.