Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Jumanji: Następny poziom

Jumanji: Następny poziom (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Jumanji: The Next Level
Czas trwania:
123 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Jumanji: Następny poziom Lektor PL film za darmo online „Jumanji: Następny poziom” to powrót słynnych bohaterów, których poznaliśmy w „Jumanji: Przygoda w dżungli”. Tyle że zasady gry zmieniły się diametralnie. Wszyscy zmuszeni są do powrotu do świata Jumanji, by uratować jednego ze swych przyjaciół, któremu nie udało się opuścić gry. Nie spodziewają się jednak, że nic nie pójdzie zgodnie z ich oczekiwaniami. Przyjdzie im stawić czoła niebezpieczeństwom i temu, co nieznane – od jałowych pustyń przez śnieżne szczyty gór. Tylko czy uda im się wyjść z najbardziej wciągającej gry świata?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Jumanji: Następny poziom
  • Jumanji: Następny poziom online
  • Jumanji: Następny poziom za darmo
  • Jumanji: Następny poziom Lektor PL
  • Jumanji: Następny poziom Lektor PL online
  • Jumanji: Następny poziom oglądaj
  • Jumanji: Następny poziom Lektor PL bez limitów
  • Jumanji: Następny poziom bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Jumanji: Następny poziom online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.