Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Jezioro dzikich gęsi

Jezioro dzikich gęsi (2019) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
The Wild Goose Lake - 南方车站的聚会 - Nan Fang Che Zhan De Ju Hui
Czas trwania:
113 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Jezioro dzikich gęsi Napisy PL film za darmo online Po pięciu latach Diao Yinan powraca z kolejną niepokojącą opowieścią o pogrążonych w społecznej anomii Chinach, które coraz bardziej przypominają betonową dżunglę i gigantyczny plac budowy w jednym. Zhou Zenong z "Jeziora dzikich gęsi" to szef gangu złodziei. Kiedy przypadkowo zabija policjanta, musi uciekać, bowiem za jego głowę wyznaczono sowitą nagrodę. W unikaniu funkcjonariuszy i wrogów pomaga mu Liu Aiai, elegancka prostytutka przysłana przez towarzyszy bohatera. Większość akcji rozgrywa się podczas smolistych nocy, w półdzikich okolicach tytułowego jeziora – lokalnego centrum nielegalnych interesów. Gęstniejącą atmosferę Diao przełamuje niespodziewanymi wybuchami przemocy, ale też neonową, fluorescencyjną estetyką. Klasyczną formułę gangsterskiego filmu o wyjętym spod prawa przestępcy reżyser w imponujący sposób wpisuje w kontekst kraju, który specjalizuje się w śledzeniu, podglądaniu i tropieniu własnych obywateli. Brutalne kino w sam raz na czasy permanentnego nadzoru.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Jezioro dzikich gęsi
  • Jezioro dzikich gęsi online
  • Jezioro dzikich gęsi za darmo
  • Jezioro dzikich gęsi Napisy PL
  • Jezioro dzikich gęsi Napisy PL online
  • Jezioro dzikich gęsi oglądaj
  • Jezioro dzikich gęsi Napisy PL bez limitów
  • Jezioro dzikich gęsi bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Jezioro dzikich gęsi online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.