Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Jeździec wielorybów

Jeździec wielorybów (2003) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Whale Rider
Czas trwania:
105 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Jeździec wielorybów Lektor PL film za darmo online Wschodnie wybrzeże Nowej Zelandii, Whangara. Ludzie tam mieszkający żyją zgodnie z pewnymi hierarchiami wynikającymi z ich tradycji. Legenda będąca podstawą ich kultury mówi, że ród został zapoczątkowany tysiące lat temu przez niejakiego Paikea, który znalazł się w tym miejscu wybrzeża po rozbiciu jego kanoe, uratowany przez wieloryba (płynąc na jego grzebiecie -stąd tytuł: "Whale Rider"). Zgodnie z tradycją przywódcą rodu był zawsze mężczyzna spełniający określone warunki swojego pochodzenia i ... urodzenia. Nieszczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że te warunki w kolejnym pokoleniu spełnia Pai (Keisha Castle-Hughes). Problemem jest jednak to, że... jest kobietą. Na przekór ludziom i tradycji młoda dziewczyna postanawia udowodnić swoją wartość...[filmweb.pl]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Jeździec wielorybów
  • Jeździec wielorybów online
  • Jeździec wielorybów za darmo
  • Jeździec wielorybów Lektor PL
  • Jeździec wielorybów Lektor PL online
  • Jeździec wielorybów oglądaj
  • Jeździec wielorybów Lektor PL bez limitów
  • Jeździec wielorybów bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Jeździec wielorybów online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.