Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Jedyny i niepowtarzalny Ivan

Jedyny i niepowtarzalny Ivan (2020) Dubbing PL
Oryginalny tytuł:
The One and Only Ivan
Czas trwania:
95 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Jedyny i niepowtarzalny Ivan Dubbing PL film za darmo online Ivan to potężny goryl, który razem ze słonicą Stellą i psem Bobem żyje w podmiejskiej galerii handlowej. Jego wspomnienia z dżungli, gdzie go schwytano, są bardzo mgliste. Ale zostają wydobyte z odmętów pamięci, kiedy do grupy dołącza słoniątko Ruby. Nowa postać w tym nietypowym miejskim siedlisku została niedawno odebrana rodzinie przebywającej na wolności. Kiedy Ivan się o tym dowiaduje, zaczyna kwestionować swoje obecne życie, swoją przeszłość oraz przyszłość...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Jedyny i niepowtarzalny Ivan
  • Jedyny i niepowtarzalny Ivan online
  • Jedyny i niepowtarzalny Ivan za darmo
  • Jedyny i niepowtarzalny Ivan Dubbing PL
  • Jedyny i niepowtarzalny Ivan Dubbing PL online
  • Jedyny i niepowtarzalny Ivan oglądaj
  • Jedyny i niepowtarzalny Ivan Dubbing PL bez limitów
  • Jedyny i niepowtarzalny Ivan bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Jedyny i niepowtarzalny Ivan online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.