Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Jeannette. Dzieciństwo Joanny d'Arc
1976 wyświetleń

Jeannette. Dzieciństwo Joanny d'Arc (2017) Lektor PL
Czas trwania:
115 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 1/5

Opis:
Oglądaj za darmo Jeannette. Dzieciństwo Joanny d'Arc Lektor PL filmy Rok 1425. Pomiędzy Francją a Anglią trwają konflikty zbrojne, wieki później nazwane wojną stuletnią. W małym francuskim miasteczku Domremy ośmioletnia dziewczynka imieniem Joanna (Lise Leplat Prudhomme) spędza dnie, doglądając swoich owiec. Z racji swojego nieposkromionego temperamentu balansuje na granicy świętości i grzechu. Pewnego dnia wyznaje swojej przyjaciółce, że nie może już znieść tego spustoszenia, jakie sieje wojna w jej ojczyźnie. Rozwijający się w niej silny patriotyzm i niezłomna wiara wkrótce sprawią, że stanie się francuską bohaterką narodową, Joanną d'Arc. Reżyser Bruno Dumont, zdobywca wielu nagród filmowych, postanowił opowiedzieć o młodości d'Arc z wykorzystaniem takich gatunków muzyki, jak rock, rap i techno.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Jeannette. Dzieciństwo Joanny d'Arc
  • Jeannette. Dzieciństwo Joanny d'Arc online
  • Jeannette. Dzieciństwo Joanny d'Arc za darmo
  • Jeannette. Dzieciństwo Joanny d'Arc Lektor PL
  • Jeannette. Dzieciństwo Joanny d'Arc Lektor PL online
  • Jeannette. Dzieciństwo Joanny d
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Jeannette. Dzieciństwo Joanny d'Arc online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.