Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Jaskółki z Kabulu

Jaskółki z Kabulu (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Swallows of Kabul - Les hirondelles de Kaboul
Czas trwania:
80 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Jaskółki z Kabulu Lektor PL film za darmo online Lato 1998 roku, Kabul okupowany przez talibów. Atiq i Mussarat są konserwatywnym małżeństwem bardzo przywiązanym do afgańskich tradycji. Mężczyzna pracuje jako strażnik w zakładzie karnym dla kobiet, tymczasem kobieta walczy z poważną chorobą. Chce zachować siłę do samego końca. Zunaira i Mohsen są ich przeciwieństwem. Pod nowymi rządami stracili satysfakcjonującą i dobrze płatną pracę i teraz z trudem wiążą koniec z końcem. Aby zdobyć pieniądze na jedzenie, muszą sprzedać swoje rzeczy. Mimo to usiłują pozostać wierni nowoczesnym wartościom. Wkrótce losy tych par nieoczekiwanie się splatają... Opowieść o piekle zniewolenia i opresyjnych rządach.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Jaskółki z Kabulu
  • Jaskółki z Kabulu online
  • Jaskółki z Kabulu za darmo
  • Jaskółki z Kabulu Lektor PL
  • Jaskółki z Kabulu Lektor PL online
  • Jaskółki z Kabulu oglądaj
  • Jaskółki z Kabulu Lektor PL bez limitów
  • Jaskółki z Kabulu bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Jaskółki z Kabulu online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.