Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Jane Fonda w pięciu odsłonach
2068 wyświetleń

Jane Fonda w pięciu odsłonach

(2018)
Czas trwania:
133 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Dziewczyna z sąsiedztwa, propagatorka zdrowego stylu życia, seksowny kociak, aktywistka. Życie nagrodzonej Oscarem Jane Fondy zawsze stało pod znakiem kontrowersji, tragedii i nieustannych zmian, które obserwował cały świat. Dokument HBO, który jest kameralnym zapisem życia Jane Fondy, został wyreżyserowany przez wielokrotnie nagradzaną dokumentalistkę Susan Lacy. Jane Fonda była wrogiem narodu jako Hanoi Jane, obiektem pożądania jako Barbarella i symbolem ruchu feministycznego.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Jane Fonda w pięciu odsłonach
  • Jane Fonda w pięciu odsłonach online
  • Jane Fonda w pięciu odsłonach za darmo
  • Jane Fonda w pięciu odsłonach Lektor PL
  • Jane Fonda w pięciu odsłonach Lektor PL online
  • Jane Fonda w pięciu odsłonach oglądaj
  • Jane Fonda w pięciu od
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Jane Fonda w pięciu odsłonach online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.