Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa (2020) Film Polski
Oryginalny tytuł:
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Czas trwania:
140 minut
Gatunek:
Typ:

Film Polski

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa Film Polski film za darmo online "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. W życiu Bohatera liczą się tylko dwie osoby – najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc. Akcja filmu zaczyna się w latach 70-tych – już wtedy młody Bohater wie, że adrenalina smakuje bardziej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita. Wspólnie z przyjacielem buduje własną armię. Oparta na faktach historia Bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów: zaczynali w kreszowych dresach i stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad całym krajem. Finał tej historii nie został jednak napisany pociskami i krwią – czasem słowo rani mocniej niż kula, a miłość i przyjaźń mogą być lekarstwem, nawet w najbardziej okrutnych rękach.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
  • Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa online
  • Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa za darmo
  • Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa Film Polski
  • Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa Film Polski online
  • Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa oglądaj
  • Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa Film Polski bez limitów
  • Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.