Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Jak ukraść księżyc?

Jak ukraść księżyc? (2010) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Despicable Me
Czas trwania:
95 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Jak ukraść księżyc? Napisy PL film za darmo online W pewnym miejscu na Ziemi poznajemy Gru (głos Steve'a Carella), który planuje najzuchwalszą kradzież na Ziemi - zamierza ukraść księżyc! Gru jest wyposażony w arsenał miotaczy laserów służących do obezwładniania, zamrażania, posiada wszelkie maszyny do walki w powietrzu i na ziemi - zmiecie wszystko co stanie mu na drodze. Aż do momentu, gdy na jego drodze pojawia się trzy, małe sierotki: Margo, Edith i Agnes. To właśnie one zobaczą w nim coś czego nikt inny nie mógł zobaczyć: potencjalnego kandydata na Tatę.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Jak ukraść księżyc?
  • Jak ukraść księżyc? online
  • Jak ukraść księżyc? za darmo
  • Jak ukraść księżyc? Napisy PL
  • Jak ukraść księżyc? Napisy PL online
  • Jak ukraść księżyc? oglądaj
  • Jak ukraść księżyc? Napisy PL bez limitów
  • Jak ukraść księżyc? bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Jak ukraść księżyc? online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.