Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Jak to w rodzinie
2510 wyświetleń

Jak to w rodzinie (2013) Lektor PL
Czas trwania:
82 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Oglądaj za darmo Jak to w rodzinie Lektor PL filmy Minęło 15 lat odkąd popularny rodzinny zespół „The Banners” rozpadł się. Od tamtej pory rodzeństwo poszło swoją drogą. Desiree pisze piosenki w Los Angeles, jej starszy brat, były główny wokalista zespołu, Mitchell nie rozwinął dalej skrzydeł po rozpadzie zespołu, co było dla niego strasznym ciosem. Najmłodszy, Danny założył rodzinę, ma dwójkę dzieci i mieszka w małym ale uroczym miasteczku. Pewnego dnia cała trójka zostaje wezwana do swojego rodzinnego miasta Pinewood Grove przez swoja mamę. Rodzeństwo spotyka się pierwszy raz od rozpadu zespołu. Okazuje się, że miasteczko przeżywa kryzys i matka, jako prezydent miasta chce, by jej dzieci połączyły siły na nowo i wystąpiły podczas wydarzenia charytatywnego. Czy uda jej się pogodzić skłócone rodzeństwo?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Jak to w rodzinie
  • Jak to w rodzinie online
  • Jak to w rodzinie za darmo
  • Jak to w rodzinie Lektor PL
  • Jak to w rodzinie Lektor PL online
  • Jak to w rodzinie oglądaj
  • Jak to w rodzinie Lektor PL bez limitów
  • Jak to w rodzinie bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Jak to w rodzinie online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.