Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Jacy jesteśmy
2059 wyświetleń

Jacy jesteśmy (2017) Lektor PL
Czas trwania:
95 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Oglądaj Jacy jesteśmy Lektor PL film za darmo online Główna bohaterka nowego filmu Matthew Newtona, Beth, wychodzi z więzienia po kilku latach i próbuje powoli odzyskać swoje życie. Sytuacja jest tym bardziej skomplikowana, że małym synem bohaterki zajmuje się jej siostra z mężem, którzy ani myślą, żeby pozwolić Beth na bliższe kontakty z dzieckiem. Kobieta próbuje odkupić swe winy, pokornie znosząc wszelkie przeciwności losu i pracując jako sprzątaczka. Wkrótce jednak na horyzoncie pojawia się cień nadziei w osobie prawniczki Jess, która poświęca się beznadziejnym sprawom, jakie w dodatku prowadzi pro bono. Od tego momentu bohaterka odzyskuje wiarę w siebie, a także siły, by walczyć o lepszą przyszłość dla syna i samej siebie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Jacy jesteśmy
  • Jacy jesteśmy online
  • Jacy jesteśmy za darmo
  • Jacy jesteśmy Lektor PL
  • Jacy jesteśmy Lektor PL online
  • Jacy jesteśmy oglądaj
  • Jacy jesteśmy Lektor PL bez limitów
  • Jacy jesteśmy bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Jacy jesteśmy online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.