Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Jack Reacher: Nigdy nie wracaj

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj (2016) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Jack Reacher: Never Go Back
Czas trwania:
118 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Jack Reacher: Nigdy nie wracaj Napisy PL film za darmo online Jack Reacher powraca ze swoim szczególnym poczuciem sprawiedliwości, w długo oczekiwanym sequelu JACK REACHER: NIGDY NIE WRACAJ. Major Susan Turner (Cobie Smulders) jest dowódcą jednostki śledczej, do której kiedyś należał Reacher. Major Turner zostaje aresztowana za zdradę stanu, a Reacher, wiedząc, że jest niewinna, musi wydostać ją z więzienia i rozwikłać tajemnicę rządowego spisku, aby oczyścić siebie i ją z zarzutów i przeżyć. W trakcie ucieczki jako wyrzutek spod prawa, Reacher poznaje sekret ze swojej przeszłości, który na zawsze może odmienić jego życie. Film powstał na podstawie powieści "Jack Reacher: Nigdy nie wracaj" autorstwa Lee Childa. Jest to 18. powieść z bestsellerowej serii, z której książki dotychczas sprzedano na świecie w 100 milionach egzemplarzy.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Jack Reacher: Nigdy nie wracaj
  • Jack Reacher: Nigdy nie wracaj online
  • Jack Reacher: Nigdy nie wracaj za darmo
  • Jack Reacher: Nigdy nie wracaj Napisy PL
  • Jack Reacher: Nigdy nie wracaj Napisy PL online
  • Jack Reacher: Nigdy nie wracaj oglądaj
  • Jack Reacher: Nigdy nie wracaj Napisy PL bez limitów
  • Jack Reacher: Nigdy nie wracaj bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.