Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Jack Reacher: Jednym strzałem

Jack Reacher: Jednym strzałem (2012) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Jack Reacher
Czas trwania:
130 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Jack Reacher: Jednym strzałem Lektor PL film za darmo online Film zrealizowany na podstawie książki Lee Childa. Dowody przeciwko mordercy Jamesowi Barrowi są niepodważalne. Jednak oskarżony nie chce rozmawiać z adwokatem, a jedynie z tajemniczym Jackiem Reacherem. Jest bardzo dziwne, gdyż właśnie jego zeznania mogą dodatkowo obciążyć Jamesa. James zostaje dotkliwie pobity w więzieniu i zapada w śpiączkę. Jego siostra Rosemary postanawia pomóc bratu i wynajmuje młodą, ambitną prawniczkę.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Jack Reacher: Jednym strzałem
  • Jack Reacher: Jednym strzałem online
  • Jack Reacher: Jednym strzałem za darmo
  • Jack Reacher: Jednym strzałem Lektor PL
  • Jack Reacher: Jednym strzałem Lektor PL online
  • Jack Reacher: Jednym strzałem oglądaj
  • Jack Reacher: Jednym strzałem Lektor PL bez limitów
  • Jack Reacher: Jednym strzałem bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Jack Reacher: Jednym strzałem online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.