Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Inxeba. Zakazana ścieżka
6435 wyświetleń

Inxeba. Zakazana ścieżka (2017) Lektor PL
Czas trwania:
88 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Oglądaj Inxeba. Zakazana ścieżka Lektor PL film za darmo online W niektórych rejonach RPA do dziś praktykuje się rytuał męskiej inicjacji, którego przebieg jest ściśle strzeżoną tajemnicą. Jednym z jej strażników jest Xolani, który raz do roku wraca w rodzinne strony i jako mentor pomaga młodym uczestnikom obrzędu. Jego nowy podopieczny, Kwanda, na co dzień żyje w mieście i ma niewiele wspólnego z tradycjami swoich przodków. Pod presją ojca zgadza się wziąć udział w ceremonii. Szybko jednak odkrywa prawdziwe intencje Xolaniego i kwestionuje sens całego rytuału.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Inxeba. Zakazana ścieżka
  • Inxeba. Zakazana ścieżka online
  • Inxeba. Zakazana ścieżka za darmo
  • Inxeba. Zakazana ścieżka Lektor PL
  • Inxeba. Zakazana ścieżka Lektor PL online
  • Inxeba. Zakazana ścieżka oglądaj
  • Inxeba. Zakazana ścieżka Lektor PL bez limitów
  • Inxeb
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Inxeba. Zakazana ścieżka online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.