Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Inwestycja w małżeństwo
2634 wyświetleń

Inwestycja w małżeństwo (2016) Lektor PL
Czas trwania:
100 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 1/5

Opis:
Oglądaj za darmo Inwestycja w małżeństwo Lektor PL filmy Marie i Borisa poznajemy w chwili, gdy najlepszy czas mają już wyraźnie za sobą. Trwające piętnaście lat małżeństwo chyli się ku upadkowi. Jedynym powodem, dla którego tych dwoje wciąż mieszka pod jednym dachem, nie jest wcale dobro dzieci, a fakt, że mężczyzny nie stać na wynajem własnego lokum. Co więcej, żąda od Marie, by go spłaciła, choć wcale nie partycypował w zakupie nieruchomości, a jedynie wyremontował mieszkanie. Przeciągające się "negocjacje" powodują wiele mniejszych nieporozumień, dając dowód na to, jak ta dwójka się od siebie oddaliła. Coraz mniej tu racjonalnych argumentów, zastępowanych przez emocje i wytykanie wzajemnych słabości. Od różnic w poglądach na wychowanie dzieci, przez problemy ze znalezieniem pracy, po pochodzenie

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Inwestycja w małżeństwo
  • Inwestycja w małżeństwo online
  • Inwestycja w małżeństwo za darmo
  • Inwestycja w małżeństwo Lektor PL
  • Inwestycja w małżeństwo Lektor PL online
  • Inwestycja w małżeństwo oglądaj
  • Inwestycja w małżeństwo Lektor PL bez limitów
  • Inwestycja w
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Inwestycja w małżeństwo online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.