Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Instrukcji nie załączono

Instrukcji nie załączono (2013) ENG
Oryginalny tytuł:
No se Aceptan Devoluciones - Instructions Not Included
Czas trwania:
115 minut
Gatunek:
Typ:

ENG

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Instrukcji nie załączono ENG film za darmo online Beztroskie życie Valentina (Eugenio Derbez) w słonecznym Acapulco zostaje przerwane, gdy zostaje mu podrzucone niemowlę. Mężczyzna opuszcza Meksyk i wyrusza do Los Angeles w poszukiwaniu matki dziecka. Zamiast tego znajduje nowy dom dla siebie i dla małej Maggie (Loreto Peralta). Przez sześć lat Valentin wychowuje dziewczynkę zarabiając na życie jako jeden z najlepszych kaskaderów w Hollywood. Szczęśliwe życie obojga przerywa pojawienie się biologicznej matki Maggie. Mężczyzna po raz pierwszy od dawna czuje strach, że straci nie tylko córkę, ale także najlepszego przyjaciela.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Instrukcji nie załączono
  • Instrukcji nie załączono online
  • Instrukcji nie załączono za darmo
  • Instrukcji nie załączono ENG
  • Instrukcji nie załączono ENG online
  • Instrukcji nie załączono oglądaj
  • Instrukcji nie załączono ENG bez limitów
  • Instrukcji nie załączono bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Instrukcji nie załączono online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.