Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Inga Lindstrom: Zatańcz ze mną
3817 wyświetleń

Inga Lindstrom: Zatańcz ze mną

(2017) Lektor PL
Czas trwania:
88 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Eva (Sina-Valeska Jung), nauczycielka tańca, mieszka razem z matką (Teresa Harder) i córką Lissi (Katharina Stark). Nieoczekiwanie dowiaduje się, że musi jak najszybciej wyprowadzić się z domu i zwolnić sąsiadujące z nim studio tańca. Zamierza się tam wprowadzić nowy właściciel, Sten Stenmark (Matthias Ziesing). Zdruzgotana Eva prosi o pomoc sąsiada Albana (Mike Hoffmann). Mężczyzna próbuje przeciwdziałać eksmisji, ale jego starania przynoszą odwrotny efekt. Tymczasem Meret, matka Evy, ukrywa prawdę na temat swych związków z rodziną Stenmarków.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Inga Lindstrom: Zatańcz ze mną
  • Inga Lindstrom: Zatańcz ze mną online
  • Inga Lindstrom: Zatańcz ze mną za darmo
  • Inga Lindstrom: Zatańcz ze mną Lektor PL
  • Inga Lindstrom: Zatańcz ze mną Lektor PL online
  • Inga Lindstrom: Zatańcz ze mną oglądaj
  • Inga Linds
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Inga Lindstrom: Zatańcz ze mną online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.