Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Inga Lindström: Zakochana w szefie
4660 wyświetleń

Inga Lindström: Zakochana w szefie

(2017)
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Anna (Ellenie Salvo González), pracownica domu aukcyjnego, od dawna jest zakochana w swoim przełożonym, Svenie (Markus Brandl). Szef jednak widzi w niej tylko swoją idealną asystentkę. Kiedy Sven próbuje umówić się na kolejną randkę, Anna postanawia mu pomóc. Poznaje go ze swoją przyjaciółką, Sophie (Merle Collet). Tymczasem pedantyczny ojciec Anny, Carl (Helmut Zierl), popada w konflikt ze swoją sąsiadką, lekkomyślną Lottą (Fanny Stavjanik). Ich utarczki niosą za sobą pewne konsekwencje

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Inga Lindström: Zakochana w szefie
  • Inga Lindström: Zakochana w szefie online
  • Inga Lindström: Zakochana w szefie za darmo
  • Inga Lindström: Zakochana w szefie Lektor PL
  • Inga Lindström: Zakochana w szefie Lektor PL online
  • Inga Lindström: Zakochana w szefie o
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Inga Lindström: Zakochana w szefie online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.