Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Inga Lindström: Wybieram miłość
2916 wyświetleń

Inga Lindström: Wybieram miłość

(2018)
Czas trwania:
95 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Historyczka sztuki Helen (Natalie Thiede) dowiaduje się, że przez lata była zdradzana przez swojego chłopaka, Thomasa (Sven Waasner). Zrozpaczona kobieta poświęca się pracy i przeprowadza się na wieś, do Lanborgu. Jej zadaniem jest skatalogowanie i sprzedanie majątku Grety (Gaby Dohm), do której domu niebawem wprowadzi się Robert (Christian Wunderlich) i jego córka Tessa (Ayana Ledl). Nowi domownicy zażyczyli sobie, by nieruchomość była pusta. Mimo dużej różnicy wieku Helen i Greta szybko się ze sobą zaprzyjaźniają. Wkrótce Gretę nawiedza historia z przeszłości, a Helen dokonuje zaskakującego odkrycia.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Inga Lindström: Wybieram miłość
  • Inga Lindström: Wybieram miłość online
  • Inga Lindström: Wybieram miłość za darmo
  • Inga Lindström: Wybieram miłość Lektor PL
  • Inga Lindström: Wybieram miłość Lektor PL online
  • Inga Lindström: Wybieram miłość oglądaj
  • Inga Linds
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Inga Lindström: Wybieram miłość online

zobacz również:
1917
1917 (2019)
Ocena N/A

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.