Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Inga Lindström: Korowód miłości w Samlund

Inga Lindström: Korowód miłości w Samlund (2018) Lektor PL
Czas trwania:
88 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Inga Lindström: Korowód miłości w Samlund Lektor PL film za darmo online Dziennikarka Sylvie (Anja Knauer) odnosi duże sukcesy zawodowe. Prowadzi kolumnę, w której odpowiada na pytania czytelników i doradza im sprawach sercowych. Sama jednak nie spotkała jeszcze mężczyzny swojego życia. Razem z córką przeprowadza się do miejscowości, w której dorastała. Poznaje tam przystojnego Svena (Ole Eisfeld). Okazuje się jednak, że mężczyzna spotyka się z jej siostrą, Linneą (Nikola Kastner). Linnea widzi, że krewna jest osamotniona. Próbuje wyswatać ją z Karlem (Max Herbrechter), mężczyzną samotnie wychowującym dzieci.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Inga Lindström: Korowód miłości w Samlund
  • Inga Lindström: Korowód miłości w Samlund online
  • Inga Lindström: Korowód miłości w Samlund za darmo
  • Inga Lindström: Korowód miłości w Samlund Lektor PL
  • Inga Lindström: Korowód miłości w Samlund Lektor PL online
  • I
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Inga Lindström: Korowód miłości w Samlund online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.