Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Inga Lindström: Dom nad jeziorem
2707 wyświetleń

Inga Lindström: Dom nad jeziorem

(2017)
Czas trwania:
95 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Młoda lekarka weterynarii, Liv (Franziska Wulf), postanawia spełnić swoje największe marzenie. Wraca w rodzinne strony, by zacząć pracę w klinice weterynaryjnej Teisena (Silke Matthias). Doktor wyznacza jej okres próbny. Zanim dostanie posadę w klinice, musi wykazać się w stadninie małżeństwa Ingmara (Christoph M. Ohrt) i Harriet (Esther Schweins). Anderssonowie jest jednak wobec niej sceptycznie nastawione. Tylko ich syn Mikael (Manuel Mairhofer) i treser koni Birger (Bernd-Christian Althoff) wierzą w Liv. Wkrótce młoda lekarka odkrywa prawdziwy powód niechęci Anderssonów.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Inga Lindström: Dom nad jeziorem
  • Inga Lindström: Dom nad jeziorem online
  • Inga Lindström: Dom nad jeziorem za darmo
  • Inga Lindström: Dom nad jeziorem Lektor PL
  • Inga Lindström: Dom nad jeziorem Lektor PL online
  • Inga Lindström: Dom nad jeziorem oglądaj
  • Inga
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Inga Lindström: Dom nad jeziorem online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.