Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Ill: Final Contagium

Ill: Final Contagium (2019) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Ill: Final Contagium
Czas trwania:
105 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Ill: Final Contagium Napisy PL film za darmo online An anthology film that features four segments. Contagium: The beginning of a global pandemic originated by the macabre experiment of a military scientist. Gully: The calvary of a young man who, as a result of his ambition, is the victim of a painful metamorphosis. The Body: The martyrdom suffered by a woman obsessed with beauty and who resorts to a home cosmetic surgery in order to save money. The Cabin: A post-apocalyptic era in which money becomes the only means that can allow the infected to stay alive.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Ill: Final Contagium
  • Ill: Final Contagium online
  • Ill: Final Contagium za darmo
  • Ill: Final Contagium Napisy PL
  • Ill: Final Contagium Napisy PL online
  • Ill: Final Contagium oglądaj
  • Ill: Final Contagium Napisy PL bez limitów
  • Ill: Final Contagium bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Ill: Final Contagium online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.