Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia

Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia (2013) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
The Hunger Games: Catching Fire
Czas trwania:
146 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia Napisy PL film za darmo online Po zwycięstwie w 74. Głodowych Igrzyskach, Katniss Everdeen oraz Peeta Mellark udają się na obowiązkowe Tournee Zwycięzców. Choć zuchwale złamali reguły rozgrywki, w glorii zwycięstwa odwiedzają kolejne dystrykty. Dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich niebywały wyczyn. W tym samym czasie prezydent Snow przystępuje do organizacji jubileuszowych, 75. Igrzysk, w których dawni zwycięzcy będą musieli stanąć przeciw sobie. Te wydarzenia mogą zmienić państwo Panem na zawsze.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia
  • Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia online
  • Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia za darmo
  • Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia Napisy PL
  • Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia Napisy PL online
  • Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia oglądaj
  • Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia Napisy PL bez limitów
  • Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.