Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Historia niezwykłej przyjaźni Jana Pawła II

Historia niezwykłej przyjaźni Jana Pawła II (2016) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Secrets of John Paul II
Czas trwania:
58 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Historia niezwykłej przyjaźni Jana Pawła II Lektor PL film za darmo online Jan Paweł II był głową Kościoła katolickiego przez ponad ćwierć wieku. Przyczynił się do obalenia komunizmu i bardzo szybko został kanonizowany. Ten niezwykły człowiek miał też jednak swoje prywatne życie. Brytyjski dziennikarz Ed Stourton zajmował się sprawą sprzedaży listów papieża. By dowiedzieć się na ten temat czegoś więcej, pojechał do Polski. Po długich negocjacjach Biblioteka Narodowa w Warszawie umożliwiła mu przejrzenie, sfotografowanie i sfilmowanie kolekcji. Z korespondencji Stourten dowiedział się, że Karol Wojtyła, nim jeszcze został papieżem, pracował z Anną Teresą Tymieniecką nad wspólnym projektem, anglojęzycznym wydaniem książki "Osoba i czyn". Kobieta zmarła w czerwcu 2014 roku.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Historia niezwykłej przyjaźni Jana Pawła II
  • Historia niezwykłej przyjaźni Jana Pawła II online
  • Historia niezwykłej przyjaźni Jana Pawła II za darmo
  • Historia niezwykłej przyjaźni Jana Pawła II Lektor PL
  • Historia niezwykłej przyjaźni Jana Pawła II Lektor PL online
  • Historia niezwykłej przyjaźni Jana Pawła II oglądaj
  • Historia niezwykłej przyjaźni Jana Pawła II Lektor PL bez limitów
  • Historia niezwykłej przyjaźni Jana Pawła II bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Historia niezwykłej przyjaźni Jana Pawła II online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.