Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Historia Kopciuszka: Świąteczne życzenie

Historia Kopciuszka: Świąteczne życzenie (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
A Cinderella Story: Christmas Wish
Czas trwania:
86 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Historia Kopciuszka: Świąteczne życzenie Lektor PL film za darmo online Kat naprawdę potrzebuje świątecznego cudu. Początkująca piosenkarka i autorka tekstów może mieć wielkie marzenia, ale ma jeszcze większe problemy. Traktowana jak służąca przez próżną macochę i siostry przyrodnie, Kat zostaje zmuszona do niewdzięcznej pracy jako śpiewający elf w Santa Land miliardera Terrence Wintergarden. Ale w pracy jest jeden jasny punkt: Nick, przystojny nowy Święty Mikołaj. Gdy Kat zostaje zaproszona na prestiżową galę świąteczną Wintergarden, jej przybrana rodzina jest zdeterminowana, aby uniemożliwić jej udział w gali i wykraść zaproszenie. Czy uważny pies, lojalny przyjaciel i odrobina świątecznej magii mogą zmienić sytuację Kat?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Historia Kopciuszka: Świąteczne życzenie
  • Historia Kopciuszka: Świąteczne życzenie online
  • Historia Kopciuszka: Świąteczne życzenie za darmo
  • Historia Kopciuszka: Świąteczne życzenie Lektor PL
  • Historia Kopciuszka: Świąteczne życzenie Lektor PL online
  • Historia Kopciuszka: Świąteczne życzenie oglądaj
  • Historia Kopciuszka: Świąteczne życzenie Lektor PL bez limitów
  • Historia Kopciuszka: Świąteczne życzenie bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Historia Kopciuszka: Świąteczne życzenie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.