Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Hej Arnold: Przygoda w dżungli
1526 wyświetleń

Hej Arnold: Przygoda w dżungli

(2018)
Czas trwania:
60 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 4/5

Opis:
Arnold mieszka w wielkim mieście. Wszyscy jego sąsiedzi są jednak tak bardzo ze sobą zżyci, że wydawać by się mogło, że mieszkają w małym spokojnym miasteczku. Kiedy potężny przedsiębiorca chce wybudować w pobliżu wielkie centrum handlowe, ich spokojna dzielnica zmieni się w wielkie mrowisko. Arnold postanawia pokrzyżować plany bezwzględnego przemysłowca...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Hej Arnold: Przygoda w dżungli
  • Hej Arnold: Przygoda w dżungli online
  • Hej Arnold: Przygoda w dżungli za darmo
  • Hej Arnold: Przygoda w dżungli Lektor PL
  • Hej Arnold: Przygoda w dżungli Lektor PL online
  • Hej Arnold: Przygoda w dżungli oglądaj
  • Hej Arnold: Przy
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Hej Arnold: Przygoda w dżungli online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.