Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Harry Potter i więzień Azkabanu

Harry Potter i więzień Azkabanu (2004) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Czas trwania:
141 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Harry Potter i więzień Azkabanu Napisy PL film za darmo online Harry Potter i jego najlepsi przyjaciele Ron i Hermiona, po przerwie letniej powracają do Hogwartu, aby rozpocząć trzeci rok nauki. W tym samym czasie z pilnie strzeżonego więzienia dla czarodziejów ucieka niebezpieczny przestępca - Syriusz Black! Wszystko wskazuję na to, że Black poluje na Harrego. Cały świat czarodziejów rozpoczyna poszukiwania zbiega; z Azkabanu zostają wysłane przerażające istoty - Dementorzy, w celu zabicia przestępcy.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Harry Potter i więzień Azkabanu
  • Harry Potter i więzień Azkabanu online
  • Harry Potter i więzień Azkabanu za darmo
  • Harry Potter i więzień Azkabanu Napisy PL
  • Harry Potter i więzień Azkabanu Napisy PL online
  • Harry Potter i więzień Azkabanu oglądaj
  • Harry Potter i więzień Azkabanu Napisy PL bez limitów
  • Harry Potter i więzień Azkabanu bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Harry Potter i więzień Azkabanu online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.