Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Harry Potter i Zakon Feniksa

Harry Potter i Zakon Feniksa (2007) Dubbing PL
Oryginalny tytuł:
Harry Potter and the Order of the Phoenix
Czas trwania:
138 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Harry Potter i Zakon Feniksa Dubbing PL film za darmo online Harry Potter tym razem nie może mieć spokojnych wakacji. Lord Voldemort powrócił, a prasa czarodziejska milczy na ten temat. Na mugolskim osiedlu Little Whinging pojawiają się Dementorzy, a zbzikowana sąsiadka Dursley'ów pani Figg jest charłakiem! W dodatku Harry staje przed całym Wizengamotem za użycie czarów przez nieletniego, a Straż Przednia zabiera go do kwatery głównej Zakonu Feniksa - organizacji powołanej przez Dumbledora do walki z Sam-Wiesz-Kim. Tymczasem w Hogwarcie rządy przejmuje sprzymierzeniec Korneliusza Knota i nauczycielka obrony przed czarną magią profesor Umbridge. Wygląda na to, że nikt nie wierzy Harry'emu i Dumbledorowi, że Lord Voldemort odrodził się na nowo. Kiedy zaatakuje wszystko wyjdzie na jaw, ale czy wtedy nie będzie już za późno?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Harry Potter i Zakon Feniksa
  • Harry Potter i Zakon Feniksa online
  • Harry Potter i Zakon Feniksa za darmo
  • Harry Potter i Zakon Feniksa Dubbing PL
  • Harry Potter i Zakon Feniksa Dubbing PL online
  • Harry Potter i Zakon Feniksa oglądaj
  • Harry Potter i Zakon Feniksa Dubbing PL bez limitów
  • Harry Potter i Zakon Feniksa bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Harry Potter i Zakon Feniksa online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.