Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Harry Potter i Książę Półkrwi

Harry Potter i Książę Półkrwi (2009) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Harry Potter and the Half-Blood Prince
Czas trwania:
153 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Harry Potter i Książę Półkrwi Napisy PL film za darmo online Lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być – jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta. Harry’emu coraz bardziej podoba się Ginny...niestety, Dean Thomas jest nią również zainteresowany. Lavender Brown dochodzi do wniosku, że Ron jest jej przeznaczeniem, nie bierze tylko pod uwagę czekoladek Romildy Vane! No i oczywiście Hermiona, przeżywająca męki zazdrości, lecz zdecydowana nie ujawniać uczuć. Gdy romanse kwitną, tylko jeden uczeń pozostaje wyniosły i obojętny. Postanowił wywrzeć swoje niezatarte – choć mroczne – piętno na życiu Akademii. Miłość wisi w powietrzu, lecz za nią czai się dramat i Hogwart być może już nigdy nie będzie taki jak przedtem.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Harry Potter i Książę Półkrwi
  • Harry Potter i Książę Półkrwi online
  • Harry Potter i Książę Półkrwi za darmo
  • Harry Potter i Książę Półkrwi Napisy PL
  • Harry Potter i Książę Półkrwi Napisy PL online
  • Harry Potter i Książę Półkrwi oglądaj
  • Harry Potter i Książę Półkrwi Napisy PL bez limitów
  • Harry Potter i Książę Półkrwi bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Harry Potter i Książę Półkrwi online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.