Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Harry Potter i Komnata Tajemnic

Harry Potter i Komnata Tajemnic (2002) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Harry Potter and the Chamber of Secrets
Czas trwania:
161 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Harry Potter i Komnata Tajemnic Napisy PL film za darmo online Harry powraca do Hogwartu, aby ponownie zmierzyć się z niebezpieczeństwem tym razem zagrażającym także jego najlepszej przyjaciółce. Podczas drugiego roku pobytu w Szkole Magii i Czarodziejststwa młody Potter spotyka starych wrogów, poznaje nowego nauczyciela, odkrywa w sobie nowe zdolności, unika śmierci z rąk domowego skrzata chcącego za wszelką cenę uratować mu życie i wraz z dwójką swoich przyjaciół: Ronem i Hermioną znów udaje mu się rozwiązać trudną zagadkę.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Harry Potter i Komnata Tajemnic
  • Harry Potter i Komnata Tajemnic online
  • Harry Potter i Komnata Tajemnic za darmo
  • Harry Potter i Komnata Tajemnic Napisy PL
  • Harry Potter i Komnata Tajemnic Napisy PL online
  • Harry Potter i Komnata Tajemnic oglądaj
  • Harry Potter i Komnata Tajemnic Napisy PL bez limitów
  • Harry Potter i Komnata Tajemnic bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Harry Potter i Komnata Tajemnic online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.