Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Hannibal. Po drugiej stronie maski

Hannibal. Po drugiej stronie maski (2007) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Hannibal Rising
Czas trwania:
121 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Hannibal. Po drugiej stronie maski Lektor PL film za darmo online Młody Hannibal (Gaspard Ulliel) podczas II wojny światowej w szokujących okolicznościach traci rodziców oraz siostrę. W brawurowy sposób ucieka z rodzinnej Litwy zajętej przez komunistów i dociera do Francji, do zamku swojego wuja. Na miejscu spotyka wykwintną Lady Murasaki (Gong Li), która wprowadza go do świata nienagannych manier, wyrafinowanej sztuki i nie tylko? Rozsmakowany w muzyce klasycznej i książkach, młody Hannibal niespodziewanie poczuje smak zepsutego dzieciństwa, smak siostry. Rozpoczyna się niebezpieczna gra, która może pomóc Hannibalowi znaleźć odpowiedź na dręczące go pytania o jego przeszłość.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Hannibal. Po drugiej stronie maski
  • Hannibal. Po drugiej stronie maski online
  • Hannibal. Po drugiej stronie maski za darmo
  • Hannibal. Po drugiej stronie maski Lektor PL
  • Hannibal. Po drugiej stronie maski Lektor PL online
  • Hannibal. Po drugiej stronie maski oglądaj
  • Hannibal. Po drugiej stronie maski Lektor PL bez limitów
  • Hannibal. Po drugiej stronie maski bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Hannibal. Po drugiej stronie maski online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.