Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Hai Phượng

Hai Phượng (2019) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Furie
Czas trwania:
98 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Hai Phượng Napisy PL film za darmo online Hai Phuong ma za sobą kryminalną przeszłość, która oddaliła ją od rodziny, i o której kobieta chce teraz zapomnieć. Praca egzekutorki długów na prowincji jest ciężka, ale trzyma ją z dala od większych kłopotów i pozwala cieszyć się córeczką Mai. Ta zostanie jednak uprowadzona w biały dzień... Zrozpaczona matka bez chwili namysłu rzuca się w pogoń za porywaczami, co zawiedzie ją do Ho Chi Minh. Szybko okaże się, że wróg jest potężny, a porwanych dzieci - znacznie więcej. Adrenalina tłumi jednak strach, a wściekłość sprawia, że kopniaki mają zabójczą siłę. Hai Phuong raz jeszcze zanurzy się w labiryncie przestępczego świata, ale tym razem, aby odkupić swoje dawne grzechy.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Hai Phượng
  • Hai Phượng online
  • Hai Phượng za darmo
  • Hai Phượng Napisy PL
  • Hai Phượng Napisy PL online
  • Hai Phượng oglądaj
  • Hai Phượng Napisy PL bez limitów
  • Hai Phượng bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Hai Phượng online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.