Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Gwiezdne Wojny: Część VIII - Ostatni Jedi

Gwiezdne Wojny: Część VIII - Ostatni Jedi (2017) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Star Wars: The Last Jedi
Czas trwania:
150 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Gwiezdne Wojny: Część VIII - Ostatni Jedi Lektor PL film za darmo online "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" to ósma część serii "Gwiezdnych wojen", która rozgrywa się tuż po wydarzeniach ukazanych w "Przebudzeniu Mocy". Rey (Daisy Ridley) po odnalezieniu Luke'a Skywalkera (Mark Hamill) postanawia szkolić się pod jego okiem, by zostać Mistrzem Jedi. Nie wszystko jednak układa się po jej myśli. Dodatkowo Kylo Ren (Adam Driver) kierowany rządzą zemsty staje na czele Najwyższego Porządku, by raz na zawsze unicestwić Ruch Oporu. W tej trudnej chwili Rey, Luke, Finn (John Boyega) oraz Poe Dameron (Oscar Isaac) będą musieli połączyć siły, by powstrzymać ciemną stronę Mocy.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Gwiezdne Wojny: Część VIII - Ostatni Jedi
  • Gwiezdne Wojny: Część VIII - Ostatni Jedi online
  • Gwiezdne Wojny: Część VIII - Ostatni Jedi za darmo
  • Gwiezdne Wojny: Część VIII - Ostatni Jedi Lektor PL
  • Gwiezdne Wojny: Część VIII - Ostatni Jedi Lektor PL online
  • Gwiezdne Wojny: Część VIII - Ostatni Jedi oglądaj
  • Gwiezdne Wojny: Część VIII - Ostatni Jedi Lektor PL bez limitów
  • Gwiezdne Wojny: Część VIII - Ostatni Jedi bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Gwiezdne Wojny: Część VIII - Ostatni Jedi online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.