Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Gwiezdne Wojny: Część VI - Powrót Jedi

Gwiezdne Wojny: Część VI - Powrót Jedi (1983) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi
Czas trwania:
134 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Gwiezdne Wojny: Część VI - Powrót Jedi Napisy PL film za darmo online Kolejna część wielkiej Gwiezdnej Sagi. Imperium ponownie rośnie w siły. Budowa Drugiej Gwiadzy Śmierci zbliża się ku końcowi. Rebelianci również nie próżnują. Luke Skywalker (Mark Hamill), Leia (Carrie Fisher), Lando Calrissian (Billy Dee Williams) i Chewie (Peter Mayhew) udają się na pustynną Tatooine, aby uwolnić Hana Solo (Harrison Ford) z rąk Jabby Hutta. Rebelianci chcąc jak najszybciej zakończyć rządy Imperatora (Ian McDiarmid), zamierzają nie dopuścić do ukończenia budowy Gwiazdy Śmierci. Dzielą się na dwa oddziały - jeden będzie przeprowadzał akcję dywersyjną na księżycu Endor, a drugi zaatakuje bezpośrednio bazę Imperium. Luke udaje się z Rebeliantami lecącymi na Endor. Przeczuwa, że jego przeznaczeniem jest ponowne zmierzenie się Vaderem. W międzyczasie dowiaduje się, że ma siostrę...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Gwiezdne Wojny: Część VI - Powrót Jedi
  • Gwiezdne Wojny: Część VI - Powrót Jedi online
  • Gwiezdne Wojny: Część VI - Powrót Jedi za darmo
  • Gwiezdne Wojny: Część VI - Powrót Jedi Napisy PL
  • Gwiezdne Wojny: Część VI - Powrót Jedi Napisy PL online
  • Gwiezdne Wojny: Część VI - Powrót Jedi oglądaj
  • Gwiezdne Wojny: Część VI - Powrót Jedi Napisy PL bez limitów
  • Gwiezdne Wojny: Część VI - Powrót Jedi bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Gwiezdne Wojny: Część VI - Powrót Jedi online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.