Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Gwiezdne Wojny: Część V - Imperium Kontratakuje

Gwiezdne Wojny: Część V - Imperium Kontratakuje (1980) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
Czas trwania:
124 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Gwiezdne Wojny: Część V - Imperium Kontratakuje Napisy PL film za darmo online Kolejna część Gwiezdnej Sagi opowiada o wydarzeniach toczących się kilka lat po zniszczeniu pierwszej Gwiazdy Śmierci. Luke Skywalker (Mark Hamill) i pozostali Rebelianci uciekają po całej Galaktyce przed zakusami okrutnego Imperium. Bezpieczną ostoję znajdują na lodowej planecie Hoth. Jednak Imperium lokalizuje tę bazę. Rebelianci muszą uciekać. Luke udaje się do układu Dagobah, żeby spotkać się z Mistrzem Jedi, Yodą (Frank Oz) i pobrać od niego nauki. Natomiast Han (Harrison Ford), Leia (Carrie Fisher), Chewie (Peter Mayhew) i roboty uciekają na planetę Bespin, do dawnego przyjaciela Hana - Lando Calrissiana (Billy Dee Williams). Nie wiedzą, że wpadli w podstępnie uknutą przez Imperium pułapkę...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Gwiezdne Wojny: Część V - Imperium Kontratakuje
  • Gwiezdne Wojny: Część V - Imperium Kontratakuje online
  • Gwiezdne Wojny: Część V - Imperium Kontratakuje za darmo
  • Gwiezdne Wojny: Część V - Imperium Kontratakuje Napisy PL
  • Gwiezdne Wojny: Część V - Imperium Kontratakuje Napisy PL online
  • Gwiezdne Wojny: Część V - Imperium Kontratakuje oglądaj
  • Gwiezdne Wojny: Część V - Imperium Kontratakuje Napisy PL bez limitów
  • Gwiezdne Wojny: Część V - Imperium Kontratakuje bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Gwiezdne Wojny: Część V - Imperium Kontratakuje online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.